Ceza Hukuku

Aldağ Hukuk&Danışmanlık, ceza yargılamasına neden olabilecek tüm olumsuz sonuçların önüne geçmek için her ne sıfattan olursa olsun tüm müvekkillerine EN YÜKSEK DÜZEYDE GİZLİLİK ve MESLEK ETİĞİ İLKELERİ gözetilerek hizmet vermektedir. Avukatlık hizmeti almak isteyen ve ceza yargılamasına maruz kalan her ne sıfattan olursa olsun tüm müvekkillere ‘Kesintisiz İletişim Politikası’ ile hizmet verilmektedir. Buna göre, yargılama sürecinin her adımı, her alanı ve hatta gerçekleşmemiş olan tüm ihtimaller dahi en kısa süre içerisinde müvekkillerle paylaşılmaktadır.

Kesintisiz İletişim Politikası

Aldağ Hukuk&Danışmanlık, müvekkillerine/danışanlarına kesintisiz iletişim politikasıyla hizmet vermektedir. Kesintisiz iletişim politikası ile; yer, zaman, mekan farketmeksizin müvekkilin taleplerinin en doğru şekilde alınması ve bu süreçte taleplerinin en kısa zamanda, usulüne uygun şekilde sonuçlandırılması hedeflenmektedir. Müvekkil bu süreç boyunca kesintisiz hizmet politikasının gereği olarak her aşamada bilgi sahibi olmaktadır. Böylece Avukatına taleplerini ileten müvekkillerin/danışanların, sürecin daha en başında sağlıklı ve doğru bilgilendirilmesi ile süreç hakkında en şeffaf bilgiyi edinmesi amaçlanır.

  • TCK’da belirtilen tüm ceza ve ağır ceza davalarına (yağma, adam yaralama, kasten adam öldürme, rüşvet suçları, hile ve hileli iflas suçları, nitelikli dolandırıcılık, ağırlaşmış yaralama suçları, irtikap ve zimmet suçları, darp, vb. 10 yıldan daha fazla hapis cezasına mahkum edilebilecek kişilerin davalarına) ilişkin hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri.

  • Müvekkillerin, özgürlük, vücut bütünlüğü, maddi ve manevi tüm kişilik haklarını korumak.

  • Dava süresince, davaya konu olan delillerin titizlikle ve dikkatli olarak araştırarak savunmaya eklenmesi.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer accumsan ipsum sed enim tempor feugiat.

  • Müvekkil ile etkili bir iletişim kurarak davanın seyrini değiştirebilecek hukuki stratejiler geliştirmek.

  • Gerçek suçlu/suçluların bulunması ve gerçek cezai yaptırımların alınmasını sağlamak.

Hukuki Gelişmelerden Haberdar Olun