İş Hukuku Açısından Kurumsal Yönetim Hizmetleri

Aldağ Hukuk&Danışmanlık, ‘İnsan Kaynakları’ birimi bulunmayan müvekkil şirketlerine hukuki süreçlerde sorunlar yaşamaması için İş Kanunu kapsamında zorunlu olan İş Hukuku uygulamaları, özlük ve personel işleri konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bu danışmanlık hizmetiyle sadece özlük işlerinin kanuna ve hukuka uygun olması değil, aynı zamanda yaşanabilecek İş davaları gibi hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerin evraklarının tam ve eksiksiz olarak hukuka uygun tutulması hedeflenmektedir.

HIV ve Çalışma yaşamıyla ilgili ILO uygulama ve davranış kuralları

 

Kesintisiz İletişim Politikası

Aldağ Hukuk&Danışmanlık, müvekkillerine/danışanlarına kesintisiz iletişim politikasıyla hizmet vermektedir. Kesintisiz iletişim politikası ile; yer, zaman, mekan farketmeksizin müvekkilin taleplerinin en doğru şekilde alınması ve bu süreçte taleplerinin en kısa zamanda, usulüne uygun şekilde sonuçlandırılması hedeflenmektedir. Müvekkil bu süreç boyunca kesintisiz hizmet politikasının gereği olarak her aşamada bilgi sahibi olmaktadır. Böylece Avukatına taleplerini ileten müvekkillerin/danışanların, sürecin daha en başında sağlıklı ve doğru bilgilendirilmesi ile süreç hakkında en şeffaf bilgiyi edinmesi amaçlanır.

  • Müvekkillerin insan kaynakları departmanlarında özlük dosyalarının hukuka uygun olarak tutulması, yönetim kurulu kararlarına ilişkin avukatlık hizmetleri

Hukuki Gelişmelerden Haberdar Olun