Şirket İçi Hukuki Eğitimler

Aldağ Hukuk&Danışmanlık, müvekkillerine ya da danışan şirketler bünyesinde ihtiyaç olması halinde hukuki eğitimler vermektedir. Bu eğitim kapsamında başta Gizlilik ve Güvenlik bilgilendirmeleri olduğu gibi, Türkiye’de ve uluslararası alanda ortaya çıkan hukuki gelişmeler, hukuki uyuşmazlık örnekleri, şirket yöneticilerine ve çalışanlarına, alabilecekleri hukuki önlemler ve dahasına ilişkin eğitim ve bilgilendirmeler, hızlı bir şekilde verilmektedir. Aldağ Hukuk&Danışmanlık, ‘Kesintisiz İletişim Politikası’ ile müvekkillerin ya da danışanların eğitim ve bilgilendirme taleplerini 1 hafta içerisinde karşılamaktadır. Aldağ Hukuk&Danışmanlık’tan talep edilen eğitim ve bilgilendirme süreçleri için yapılan ön çalışma sonucunda, gerekli eğitimler/seminerler gerçekleştirilmekte, bilgilendirme toplantıları düzenlenmektedir.

Kesintisiz İletişim Politikası

Aldağ Hukuk&Danışmanlık, müvekkillerine/danışanlarına kesintisiz iletişim politikasıyla hizmet vermektedir. Kesintisiz iletişim politikası ile; yer, zaman, mekan farketmeksizin müvekkilin taleplerinin en doğru şekilde alınması ve bu süreçte taleplerinin  en kısa zamanda, usulüne uygun şekilde sonuçlandırılması hedeflenmektedir. Müvekkil bu süreç boyunca kesintisiz hizmet politikasının gereği olarak her aşamada bilgi sahibi olmaktadır. Böylece Avukatına taleplerini ileten müvekkillerin/danışanların, sürecin daha en başında sağlıklı ve doğru bilgilendirilmesi ile süreç hakkında en şeffaf bilgiyi edinmesi amaçlanır.

  • Limited ve Anonim şirletlerin yönetim kadrosu, insan kaynakları ve muhasebe birimlerine hukuki danışmanlık, hukuk dışı işlemlerin hukuki dayanaklara bağlanması konusunda danışmanlık hizmetleri

Hukuki Gelişmelerden Haberdar Olun