Ankara Ticaret Hukuku Avukatı, Aldağ Hukuk&Danışmanlık ve Arabuluculuk uzmanlaşan kadrosuyla ve akademisyen desteğiyle birlikte sistemli bir bütünlükle çalışmalarını sürdürmektedir.

Hukuk Büromuz, müvekkillerinin tüm hukuki süreçlerinde, hızlı ve etkili sonuç verecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerini kullanmaktadır. Büromuz, birlikte çalıştığı diğer illerdeki hukuk büroları vasıtasıyla, müvekkillerinin Türkiye’nin 21 ilindeki hukuki danışmanlık ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Ağırlıklı çalışma alanları arasında, Ticaret Hukuku ve alacak davaları, ulusal ve uluslararası sözleşmeler süreci, iş hukuku yer almaktadır. Ayrıca şirketlerin esas sözleşmeleri de dahil olmak üzere Türk Ticaret Kanunu uyarınca şirket kayıtlarının tutulması, şirketlerin mevzuat hükümlerine uygun olarak faaliyetleri sürdürmesi konusunda danışmanlık verilmektedir. Aynı zamanda yabancı menşeili müvekkillerin Türkiye’deki faaliyetlerinin yapılandırılması, Türkiye’de ihtiyaç duyabilecekleri tüm hukuki sorun ve süreçlerde başvurabilecekleri en iyi yolların tespit edilmesi ile hukuki süreçlerin tam kapsamlı olarak yönetilmesi konusunda çözümler üretilmektedir.

Ankara Ticaret Hukuku Avukatı, Şirketler hukuku ve kurumsal yönetim danışmanlık hizmetleriyle müvekkillere ve tüm danışmanlık taleplerine karşı, ticari hedeflere en uygun olan hukuki yapı hakkında danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Aldağ Hukuk&Danışmanlık ve Arabuluculuk, hukuki ihtilaflardan kaçınılması, kişisel veriler de dahil olmak üzere tüm verilerin korunması konularını da kapsayan bir hukuki danışmanlık hizmeti sunmakla beraber, şirketlerin mevcut durumu hakkında hem İngilizce hem de Türkçe olarak durum değerlendirilmesi yapmaktadır.

Aldağ Hukuk&Danışmanlık ve Arabuluculuk, başta Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Hatay, Samsun, Konya, Karaman, Diyarbakır, Kayseri, Nevşehir olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde işbirliği halinde olduğu hukuk bürolarıyla müvekkillerine, geniş bilgi yelpazesi, etkin teknoloji kullanımı ve tecrübesi ile uygun ve pratik bir hizmet vermektedir.

Av. Çağın ALDAĞ

E-Bültenimize Abone Olun