Covid 19 Danışmanlığı

Aldağ Hukuk&Danışmanlık,  COVID-19 pandemisi ve buna benzer mücbir sebep hallerinin varlığında, gerçek ya da tüzel kişi müvekkillerine danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Mücbir sebep halinin varlığı nasıl anlaşılır? Bu durumda müvekkillerimizin haklarını nasıl koruyabiliriz? Haklar korunurken, personeller nasıl gözetilir gibi soruların tüm cevapları ‘Kesintisiz İletişim Politikasına’ sahip bir danışmanlık hizmetinde saklıdır.

Kesintisiz İletişim Politikası

Aldağ Hukuk&Danışmanlık, müvekkillerine/danışanlarına kesintisiz iletişim politikasıyla hizmet vermektedir. Kesintisiz iletişim politikası ile; yer, zaman, mekan farketmeksizin müvekkilin taleplerinin en doğru şekilde alınması ve bu süreçte taleplerinin en kısa zamanda, usulüne uygun şekilde sonuçlandırılması hedeflenmektedir. Müvekkil bu süreç boyunca kesintisiz hizmet politikasının gereği olarak her aşamada bilgi sahibi olmaktadır. Böylece Avukatına taleplerini ileten müvekkillerin/danışanların, sürecin daha en başında sağlıklı ve doğru bilgilendirilmesi ile süreç hakkında en şeffaf bilgiyi edinmesi amaçlanır.

  • Herhangi Bir Çalışana Koronavirüs (Covid-19) Bulaşması Halinde Alınması Gereken Tedbirler.

  • Hükümet tarafından alınan tedbirlerin anında bildirilmesi.

  • COVID-19 pandemisinin şirketlere yansıması.

  • COVID-19 pandemisinin sözleşmelere etkisi.

  • COVID-19 pandemisinde Kişisel Verilerin Durumu.

Hukuki Gelişmelerden Haberdar Olun